עשינו עסק

לאחר 6 חודשי עבודה והכנה, סדרת רשת לצפיה חינמית בכל מה שקשור לניהול עסק נכון. מנטורים מובילים, בנק גדול ו-4 עסקים מכל הארץ ילמדו אתכם לא מעט על מה שהכי נכון לעשות בעסק שלכם!

פרק 1

בואו להכיר את העסקים שמשתתפים בסדרה!

הפרק הראשון בסדרת הרשת, מכירים את המנטורים שילווי את הסדרה, במה אנחנו הולכים לגעת והאם ניתן לפתור כל בעיה? ממליץ לכם להצטרף למאות אלפי הצופים, ולגלות בעצמכם!

פרק 2

בואו להכיר את העסקים שהשתתפו איתנו בעונה הראשונה!

זה הפרק בו תוכלו להכיר מקרוב 2 מתוך ארבעת בעלי העסקים שנבחרו להיות חלק מהסדרה לאחר שלב המיונים. לכולם יש את אותה בעיה? לאותה בעיה יש את אותו פתרון? ספויילר: לא!

פרק 3

מה משותף בין אמן קפוארה לבית תוכנה חרדי?

פרק שלישי בסדרה הרשת, בו אנחנו מכירים את 2 בעלי העסקים הנוספים שירכיבו את העסקים אותם נלווה בעונה הראשונה. מקומות נוספים וענפים מרתקים שימחישו, שלא תמיד הדשא של השכן, ירוק יותר!

פרק 4

מפתיעים את העסקים עם לקוח סמוי!

בעלי העסקים שהצטרפו לסדרה, קיבלו תדריך מה הולך להיות בכל פרק, הם לא שיערו שאנחנו הולכים להתפיע אותם בפרק מיוחד שיבדוק באמת איך הם מתייחסים ללקוחות שלהם.

פרק 5

אומנות המכירה! כל הסודות בהדרכת LIVE

החלטנו לתת למשתתפים הדרכה מלאה, באומנות המכירה. לא כל דבר שהלקוח מבקש, חיים לתת. ולא כל פעם שתתנו לו את מה שהוא ביקש, זה יוביל לשביעות רצון גבוהה. סותר? צפו וגלו!

פרק 6

ממקסימים את ההצלחה לבעלי העסקים!

אחרי ההיכרות, הבחינות והבדיקות שלנו, קבוצת המנטורים יוצאת למסע מרתק וקסום בארץ ואצל המשתתפים לבניית המלצות מעשיות איך לשמר את מה שטוב, ואיך לשפר את מה שצריך.

פרק 7

סוגרים עונה! סיכום מלא של המשתתפים.

איפה היינו בתחילת הדרך, ומה כל אחד קיבל הבין והפנים, מסתבר שכשם שדעותיהן שונות, כל המסקנות שלהן שונות… ו-מוזמנים להירשם לעונה הבאה!