ייעוץ עסקי אישי

כי מי יותר מתאים לעסק שבנית במו ידייך?

עבדת קשה. בעשר אצבעות בנית אימפריה.
ועכשיו עולות שאלות. הבנק אומר את שלו. יש הצעה חדשה על השולחן. בעסק, בכל עסק ישנם אלפי צמתים ונקודות שצריך לעצור. לנשום עמוק. ולקבל החלטה מושכלת.

(גם) בשביל זה, יש יועץ עסקי.

ייעוץ עסקי

אין תחליף ליועץ שלומד להכיר את העסק שלך, לומד להכיר אותך ומלווה באופן אישי את התהפוכות, הלבטים ונקודות החולשה של העסק. אחד שמכיר כל פרט לא פחות מאיתנו.

אחד שזמין מסביב לשעון בשביל לענות, לייעץ להאיר ולפתור.

תכנית עסקית

עסק זה דבר דינמי, לא צפוי, לפעמים יש בעלי עסקים שטוענים שלעסק, חיים משלו…

בעולם תזזיתי, כשהכל קורה כל כך מהר מול העיניים, יש סיכוי סביר שנשכח כמה פרטים חשובים, שנאבד את הדרך אותה רשמנו לעצמנו בהתחלה. יש מצב סביר שאחרי כמה וכמה חודשים לא נוכל לעצור ולבדוק את עצמנו. (גם) בשביל זה יש היתכנית עסקית

כמה. כמה פעמים אמרתם לעצמכם, בואו נפנה ליועץ עסקי.

כמה. כמה פעמים התלבטתם מי הכי מתאים ואיך בכלל בוחרים יועץ עסקי.

אני מאמין שיש כמה דרכים ללוות עסק. ואני בחרתי בדרך שלי.

אני מלמד. לא עושה במקומכם כלום.

בליווי העסקי שלי, אני מגיע לעסק, יושב איתכם הבעלים ועם העובדים. עובר על ניירת, בונה לעצמי את התובנות על הבעיות ועל הדרכים לפתרונן. בדרך כלל אני גם מגבש תכנית פעולה.

ומשלב זה, אני נמצא שם בשביל ללמד אתכם איך לעשות את זה הכי טוב. כשנגיע לצומת, לא אקפוץ להגיד שחייבים לפנות ימינה. נשב יחד לשאול מה עדיף, נלמד להכיר יתרונות וחסרונות של כל פניה בדרך, ואז נגיע למסקנה שימינה הכי טוב.

ככה תלמדו בפעם הבאה, גם לעצור ולחשוב, גם להבחין בסכנות ולנצל יתרונות, וגם לנתח את הכל ולקבל החלטה מושכלת.

וזו תהיה ההצלחה שלי.

לתכנית עסקית יש המון סוגים.

עבור הבנק. עבור משקיע. עבור הקמת עסק או התרחבות לרשת.

אבל בראש ובראשונה תכנית עסקית מיועדת עבורכם!!

תכנית עסקית שמה לכם תמרורים ואבני דרך. שמה לכם ראי מול הפנים ומאפשרת לכם לבחון את עצמכם בכל רגע נתון. לדעת אם אנחנו בכיוון הנכון או חרגנו מהמטרה ומהתקציב.

אם החלטתם להקים עסק, אני ממליץ לכם להכין לעצמכם (או לפנות ליועץ מנוסה) תכנית עסקית. שם חייבים לפרט כל דבר עד לרזולוציה המדויקת ביותר. כמה השקעה תצטרכו לגייס. כמה תצטרכו להשאיר בצד עד לשלב שהעסק יתחיל להחזיק את עצמו. כמה תצטרכו לפרסום. מי המתחרים. מה הדרכים המומלצות לבצע. (וגם כמה זה יעלה….) מה הסכנות שיש בדרך וממה עדיף להיזהר.

תכנית עסקית טובה מקבילה לספר הוראות היצרן של הרכב או מכונת הכביסה שרכשתם. היא תלמד אתכם ממה להיזהר ואיך להפעיל נכון את כל הפונקציות. מה אסור ומה מותר. 

מלא את הפרטים וההשקעה שלך כבר מתחילה: